Statystyka

Moduł Statystyka kumuluje dane statystyczne zbierane podczas pracy aplikacji.

Progres rejestracji w czasie

Wykres obrazuje rejestracje w wybranych przedziałach czasu. Panel uwzględnia wszystkie rejestracje, bez względu na status. Oznacza to, że do sumy rejestracji zrealizowanych w danym czasie brane są pod uwagę także rejestracje, które w gruncie rzeczy nie wyczerpują limitu dla danego wydarzenia (np. rozpoczęte). Precyzyjną informację dotyczącą rezerwacji i pozostałych miejsc wolnych uzyskasz w sekcji Raporty > Miejsca wolne.

Komentarze

Panel prezentuje listę ostatnio dodanych komentarzy przez administratora do poszczególnych rejestracji. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku, gdy chcemy jako administrator opisać w sposób widoczny dla innych administratorów indywidualne ustalenia z uczestnikiem lub istotne zmiany w rejestracji. Komentarze możesz dodawać w sekcji Raporty > Uczestnicy edytując wybraną rejestrację uczestnika za pomocą ikony .

Wybrane punkty agendy

Panel prezentuje punkty programu wydarzenia z informacją o ilości zapisanych na nie uczestników. Podane liczby uwzględniają wszystkie rejestracje, bez względu na status. Oznacza to, że do sumy brane są pod uwagę także rejestracje, które w gruncie rzeczy nie wyczerpują limitu dla danego wydarzenia (np. rozpoczęte). Precyzyjną informację dotyczącą rezerwacji i pozostałych miejsc wolnych uzyskasz w sekcji Raporty > Miejsca wolne.

Rezerwacje hotelowe

Panel informuje nas o liczbie wolnych miejsc noclegowych. Podobnie jak w przypadku panelu Wybrane punkty agendy, do sumy uczestników brane są pod uwagę wszystkie rejestracje. Dokładniejsze informacje na temat wolnych miejsc noclegowych uzyskasz w sekcji Raporty > Miejsca wolne.

Rejestracje wg statusów

Panel pozwala na kontrolę liczby rejestracji według obecnie obowiązujących w aplikacji statusów zgłoszeń: rozpoczęta, zakończona, nieopłacona, opłacona, anulowana, porzucona, oczekująca, zaimportowana.

Rejestracje wg rodzajów uczestnictwa

Panel pokazuje aktualną liczbę uczestników zarejestrowanych z uwzględnieniem Rodzajów uczestnictwa. Podane liczby uwzględniają wszystkie rejestracje, bez względu na status. Rodzaje uczestnictwa można skonfigurować w sekcji Konfiguracja systemu > Konfiguracja eventu.

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję