Konfiguracja systemu - Konfiguracja agendy

W sekcji Konfiguracja agendy dostępne są funkcje związane z II krokiem procesu rejestracji.

Udostępnione w dwóch blokach opcje umożliwiają:

  1. Wyłączenie II etapu rejestracji - po zaznaczeniu tej opcji etap Agendy będzie pomijany w procesie rejestracji. Opcja ta jest przydatna, jeśli nie chcesz udostępniać uczestnikom żadnych punktów programu do wyboru. Jeśli jednak uczestnictwo ma być płatne to należy (mimo ukrycia Agendy) skonfigurować jeden punkt w sekcji Rejestracja > Etap II: Agenda i wymusić jego wybór w bloku opisanym poniżej, by system mógł "w tle" prawidłowo naliczyć opłatę za uczestnictwo. Dla przypomnienia - opłaty dla punktów agendy konfigurujemy w sekcji Płatności > Cennik uczestnictwa i usług.
  2. Blok Wybierz opcje agendy, na które każdy rejestrujący się uczestnik zostanie automatycznie zapisany, jeśli aktywny jest etap II (Agenda) zawiera listę wszystkich pozycji Agendy skonfigurowanych w sekcji Rejestracja > Etap II: Agenda, które będą domyślnie wybrane i nie będzie można w trakcie procesu rejestracji z nich zrezygnować.

Wszelkie modyfikacje utrwal za pomocą przycisku Zapisz konfigurację.

 

 

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję