Konfiguracja systemu - Blokada Serwisu

Sekcja Blokada serwisu umożliwia zabezpieczenie dostępu do strony internetowej wydarzenia

Pierwsza opcja Nie pozwól robotom na dostęp do strony blokuje dostęp do strony dla robotów. W efekcie blokady Twojej strony nie będą mogły odczytać żadne skrypty wyszukiwarek (np. google.com czy bing.com). Jest to funkcja przydatna w sytuacji, gdy z jakiegoś powodu nie chcesz by strona pojawiała się w indeksach wyszukiwarek.

Opcja Blokada serwisu umożliwia zabezpieczenie dostępu do strony, które będzie wymagało podania hasła. Z opcji korzystamy w dwóch sytuacjach:
- na etapie, gdy nasze wdrożenie nie jest ukończone i nie chcemy, by niepowołane osoby miały dostęp do strony w budowie,
- gdy planujesz uruchomić stronę, która nie powinna być dostępna publicznie (np. na potrzeby wydarzenia wewnątrz korporacji, o którym nie powinna się dowiedzieć konkurencja).

Jeśli zdecydujesz się na blokadę strony internetowej to oznacz checkbox Blokada serwisu, a następnie użyj przycisku Zapisz konfigurację, aby otworzyć panel z Ustawieniami blokady:
- pola Login i Hasło służą do wprowadzenia danych dostępowych, które będziesz musiał przekazać osobom powołanym do wejścia na stronę,
- pole Nagłówek oferuje edycję treści znajdującej się nad niewielkim formularzem logowania,
- formularz logowania może zostać oznakowany logotypem, który możesz przesłać na serwer za pomocą pola Wgrywanie grafiki. Za pomocą Odnośnika do grafiki możesz podejrzeć aktualny plik logotypu.

Wszekie zmiany naniesione w ustawieniach utrwal przyciskiem Zapisz konfigurację.

 

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję