Ankiety - Moderatorzy

Sekcja Ankiety > Moderatorzy umożliwia tworzenie kont moderatorów lub recenzentów oraz przypisanie im uprawnień dostępu do ankiet dla poszczególnych kategorii.

Dzięki przypisaniu osoby do kategorii wyznaczeni moderatorzy mogą recenzować ankiety spełniające określone kryteria wynikające np. z ich specjalizacji. Opcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku konferencji naukowych, gdzie w ramach modułu Ankiety planujesz przyjmować prace naukowe przypisane do różnych tematów. Dzięki kategoryzacji łatwiej będzie recenzentom oceniać prace, których tematykę rozumieją a administratorowi zarządzać napływającymi zgłoszeniami.

Panel Moderatorzy ankiet, projektów, prac, abstraktów naukowych zawiera listę moderatorów w formie tabelarycznej.

 1. Kolumnę Imię i nazwisko uzupełnij danymi kolejnej osoby na liście.
 2. W kolumnie Organizacja możesz dodać informację o afiliacji recenzenta.
 3. W pola kolumny Adres e-mail wprowadzamy dla każdego z recenzentów poprawne adresy, na które system będzie wysyłał powiadomienia o nadchodzących w danej kategorii ankietach.
 4. Kolumna Język komunikacji zawiera selektor umożliwiający przypisanie do osoby recenzenta jednej z dostępnych w Twoim wdrożeniu wersji językowych. Dzięki selektorowi system:
  - będzie dostarczał wiadomości e-mail dostosowane lingwistycznie do odbiorcy,
  - umożliwi dostęp do panelu recenzji w odpowiedniej wersji językowej.
 5. Kolumna Kategorie umożliwia wybór jednej lub wielu kategorii. Przypisanie do określonej kategorii umożliwi recenzentowi dostęp do ankiet / prac naukowych związanych z tą kategorią.
 6. Ostatnia z kolumn oferuje dwie ikony:
  - - pozwala na usunięcie wybranego moderatora / recenzenta,
  - - pozwala na przejście do strony panelu recenzji dla wybranego moderatora. UWAGA: Ten link przekaż każdemu z moderatorów, którzy mają za zadanie samodzielnie oceniać nadsyłane prace.
 7. Listę recenzentów uzupełnisz dzięki przyciskowi dodaj nowego moderatora.
 8. Wszelkie zmiany na liście utrwalisz za pomocą przycisku Zapisz.

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję