Rejestracja - Etap VI: Email

Sekcja Etap VI: Email umożliwia wygodną edycję wiadomości e-mail wysyłanej w momencie zakończenia procesu rejestracji przez uczestnika.

Aby ułatwić Ci pracę, osadziliśmy w systemie przykładowy szablon HTML wiadomości z potwierdzeniem rejestracji. Kod HTML szablonu możesz dowolnie modyfikować korzystając z opisanych niżej funkcji.

W wiadomości potwierdzającej rejestrację poza podziękowaniem i przydatnymi dla uczestnika informacjami logistycznymi prezentujemy zwykle dane uczestnika zebrane podczas procesu rejestracji. Jest to łatwe dzięki tagom odwołującym się do pól formularza.

 1. Selektor wersji językowej szablonu wiadomości e-mail z potwierdzeniem rejestracji oznaczony etykietą Wersja językowa umożliwia przełączenie panelu edycji w tryb innej wersji. Przełączenie na inną wersję językową spowoduje przeładowanie ekranu, więc pamiętaj o zapisaniu zmian dla wcześniej podjętej edycji.
 2. Pole Odpowiedz do umożliwia wprowadzenie alternatywnego do nadawcy adresu e-mail, na który zostanie wysłana odpowiedź jeśli uczestnik zdecyduje się odpisać na wiadomość. Jeśli pozostawisz to pole puste to odpowiedź zostanie wysłana na domyślny adres nadawcy konfigurowany w sekcji Konfiguracja systemu > Konfiguracja systemu - Konfiguracja e-mail.
 3. Pole Wyślij kopię do pozwoli Ci na wprowadzenie adresu e-mail, na który system będzie wysyłał kopię każdego potwierdzenia rejestracji.
 4. Pole Temat służy do wprowadzenia właściwego dla wybranej wersji językowej tematu wiadomości.
 5. v4.30+ Dzięki selektorowi Włącz wystawianie i pobieranie faktur pro forma system będzie automatycznie załączam pro formy do wysyłanych maili z potwierdzeniem rejestracji.
 6. Największą część interfejsu stanowi edytor treści oparty o popularną bibliotekę TinyMCE. Edytor umożliwia edycję wiadomości e-mail zawierającej potwierdzenie rejestracji w trybie wizualnym oraz wykorzystanie czystego kodu HTML. Jest to szczególnie przydatne, gdy szablon wiadomości został przygotowany za pomocą zewnętrznego narzędzia i wygodniej jest skorzystać z oryginalnego kodu.
 7. Panel Tagi korespondencji seryjnej zawiera podzieloną na grupy listę przycisków wywołujących w edytorze różne tagi:
  systemowepól formularzapól ankietdodatkowezałączników PDF.
 8. Dla tagów pól formularza i pól ankiet można wybierać pomiędzy tagiem pozbawionym etykiety (wówczas w treści generuje się wartość danego pola, czyli np. tag [email] wywoła wartość support@conrego.com) lub tagiem z modyfikatorem "|withlabel" (powoduje to, że tag wywoła zawartość pola formularza, którą wypełnił uczestnik wraz z etykietą zawierającą nazwę pola, np.: E-mail: support@conrego.com).
 9. Za pomocą przycisku Zapisz utrwal zmiany wprowadzone w szablonie wiadomości dla wybranej wersji językowej.

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję