Rejestracja - Etap V: Potwierdzenie

Sekcja Etap V: Potwierdzenie umożliwia łatwą edycję etapu zawierającego ekran widoczny na zakończenie procesu rejestracji.

W potwierdzeniu rejestracji poza podziękowaniem i przydatnymi dla uczestnika informacjami logistycznymi prezentujemy zwykle dane uczestnika zebrane podczas procesu rejestracji. Jest to łatwe dzięki tagom odwołującym się do pól formularza. W zależności od potrzeb możesz dowolnie dostosować wygląd strony dla tego etapu.

  1. Selektor wersji językowej potwierdzenia rejestracji oznaczony etykietą Wersja językowa umożliwia przełączenie panelu edycji w tryb innej wersji. Przełączenie na inną wersję językową spowoduje przeładowanie ekranu, więc pamiętaj o zapisaniu zmian dla wcześniej podjętej edycji.
  2. Pole Nagłówek etapu pozwoli Ci na wprowadzenie treści nagłówka, który pojawi się nad treścią wybranej wersji językowej.
  3. Największą część interfejsu stanowi edytor treści oparty o popularną bibliotekę TinyMCE. Umożliwia on łatwą edycję zwartości każdej podstrony. Edytor w tym kształcie wykorzystywany jest w pozostałych modułach systemu CONREGO. Edycja możliwa jest w dwóch trybach: wizualnym i poprzez edycję kodu (ikona < >)
  4. Panel Tagi korespondencji seryjnej zawiera podzieloną na grupy listę przycisków wywołujących w edytorze różne tagi:
    systemowepól formularzapól ankietdodatkowezałączników PDF.
  5. Dla tagów pól formularza i pól ankiet można wybierać pomiędzy tagiem pozbawionym etykiety (wówczas w treści generuje się wartość danego pola, czyli np. tag [email] wywoła wartość support@conrego.com) lub tagiem z modyfikatorem "|withlabel" (powoduje to, że tag wywoła zawartość pola formularza, którą wypełnił uczestnik wraz z etykietą zawierającą nazwę pola, np.: E-mail: support@conrego.com).
  6. Za pomocą przycisku Zapisz utrwal zmiany wprowadzone dla treści tego etapu w wybranej wersji językowej.

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję