Raporty - Ankiety: Karta ankiety

Karta ankiety jest dostępna dla każdego zgłoszenia pod ikoną widoczną w zestawieniu tabelarycznym ankiet sekcji Raporty > Ankiety.

Interfejs karty ankiety umożliwia jej pełną edycję za pomocą pól formularza przygotowanego w sekcji Konfiguracja systemu > Formularz ankiety, który później został opisany i ułożony w sekcji Ankiety > Formularz ankiety.

Nad formularzem pojawi się informacja o kategorii, do której ankieta została przypisana przez autora. Poniżej szarego panelu zawierącego odwzorowanie formularza ankietowego dostępne są dwie kolumny z nagłówkami:

  1. Status ankiety - poniżej dostępny selektor pozwala na podgląd i zmianę statusu zgłoszenia ankietowego.

    UWAGA: Pamiętaj, że zmiana statusu ankiety powoduje automatyczną wysyłkę wiadomości e-mail do autora.

  2. Oceny recenzentów - poniżej tego nagłówka znajdziesz pełną listę recenzentów skonfigurowanych w sekcji Ankiety > Moderatorzy, którzy z racji faktu, że zostali przypisani do Kategorii wybranej dla wybranego zgłoszenia ankietowego, mają prawo to zgłoszenie oceniać. Obok informacji o każdym z recenzentów pojawi się selektor oceny cząstkowej (w skali od 1 do 5), na podstawie której wyliczana jest średnia ocen widoczna w zestawieniu tabelarycznym ankiet w sekcji Raporty > Ankiety. W przypadku wyłączenia opcji Włącz automatyczną wysyłkę wiadomości e-mail z informacją o nowym zgłoszeniu do moderatora w sekcji Konfiguracja systemu > Formularz ankiety, w tym miejscu, przy każdym moderatorze pojawi się checkbox. Zaznaczenie checkboxa przy odpowiednich moderatorach i zapisanie zmian spowoduje przydzielenie tej ankiety wybranym moderatorom.

Poniżej karty ankiety znajdziesz przycisk Zapisz, który pozwala utrwalić wszelkie naniesione zmiany.

 

 

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję