Płatności - Cennik uczestnictwa i usług

Za pomocą wygodnego interfejsu sekcji Płatności > Cennik uczestnictwa i usług wprowadzisz ceny dla poszczególnych punktów agendy i noclegów.

v4.30+ W wersji 4.30 dodany został panel Waluty, za pomocą którego możesz konfigurować ich listę. Panel Waluty zawiera tabelę składająca się z następujących kolumn:

- Skrót waluty jest oznaczeniem waluty wykorzystywanym w systemie. To pole nie może zawierać spacji oraz polskich znaków,
- Pełna nazwa waluty będzie widoczna w polu wyboru walut na formularzu rejestracyjnym,
- w ostatniej kolumnie znajdują się dwa przyciski: umożliwiający wprowadzenie tłumaczenia pełnej nazwy waluty oraz pozwalający na usunięcie waluty.

Poniżej tabeli znajdziesz przyciski pozwalające na dodanie kolejnej waluty oraz zapisanie wszystkich wprowadzonych zmian.

Zanim przystąpisz do definiowania cennika wybierz walutę, dla której wprowadzisz wartości poszczególnych pozycji. Panel oferuje szereg funkcji, które pomogą Ci na prowadzenie bardzo elastycznej polityki cenowej:

  1. Wspomniane już pole Waluta transakcji służy do wyboru waluty, dla której zbudujesz cennik. Aby uczestnicy mogli wybrać walutę w jakiej chcą dokonać zakupu, należy za pomocą sekcji Konfiguracja systemu > Formularz rejestracyjny dodać pole rodzaju waluta do formularza rejestracyjnego.
  2. Niebieski przycisk Zapisz pozwoli Ci utrwalić zmiany na każdym etapie pracy.
  3. Kolumna Wydarzenie/usługa zawiera listę punktów programu wprowadzonych w sekcji Rejestracja > Etap II: Agenda, podczas gdy wprowadzone w sekcji Rejestracja > Etap III: Noclegi widoczne są w drugiej tabeli jako kolumna Obiekt noclegowy / rodzaj pokoju.
  4. Kolejne kolumny będą reprezentowały pełną listę rodzajów uczestnictwa. Dla każdego z nich pojawi się osobne pole dla wiersza przypisanego do wybranej usługi, w którym wprowadzisz właściwą cenę brutto.
  5. W kolumnie VAT wprowadź właściwą stawkę podatku VAT.
  6. Ostatnia z kolumn zawiera przycisk z ikoną , dzięki której można skorzystać z funkcjonalności umożliwiającej wprowadzenie alternatywnych cen(y) w określonym przedziale czasu.

EARLY-BIRD, REGULAR, LAST-MINUTE...
Dzięki tej funkcji możesz swobodnie manipulować cenami w zależności od czasu, w którym uczestnicy podejmują rejestrację. Pamiętaj, że aplikacja nalicza alternatywną stawkę od pierwszej minuty dnia, który wskażesz w pierwszym polu daty, aż do ostatniej minuty dnia podanego w drugim polu.

 

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję