Ogólne omówienie panelu administracyjnego

Panel administracyjny systemu CONREGO podobnie jak szablon serwisu i rejestracji wykorzystuje framework Bootstrap 3.2. Dzięki temu całość jest responsywna, a wygodna administracja systemem może się odbywać za pomocą tabletu lub smartfona.

Logowanie do panelu administracyjnego

Ekran logowania do panelu administracyjnego wdrożenia zawsze znajdziesz pod adresem: domena/admin/login. Poprawnie wpisany w pasku przeglądarki adres przeniesie Cię na stronę podobną do widocznej poniżej:


Jeśli wprowadzisz poprawne dane użytkownika i zatwierdzisz je niebieskim przyciskiem to przeglądarka przekieruje Cię do pierwszego modułu aplikacji: Statystyka.


Interfejs panelu administracyjnego

Każdy ekran panelu posiada kilka elementów wspólnych, które wywołują różne przydatne funkcje:

  1. Logo - po kliknięciu na logo CONREGO zostaniesz przekierowany na stronę główną realizowanego wdrożenia aplikacji.
  2. Menu - ikona umożliwia ukrycie bocznego menu, co pozwoli Ci zaoszczędzić miejsca podczas pracy na urządzeniach z niewielkim ekranem.
  3. Koperta - ikona wywołuje listę ostatnio dodanych do rejestracji komentarzy. Komentarze dodawane są z poziomu karty uczestnika dostępnej pod ikoną w sekcji Raporty -> Uczestnicy.
  4. Lista - ikona wywołuje listę statusów rejestracji wraz z informacją o proporcji procentowej uczestników zarejestrowanych z danym statusem.
  5. Użytkownik - panel umożliwia identyfikację zalogowanego użytkownika i wylogowanie z panelu administracyjnego CONREGO.
Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję