Konfiguracja systemu - Nagłówek strony

Konfigurację systemu rozpoczynamy od sekcji Nagłówek strony

Na ekranie sekcji znajdziesz trzy panele, które odpowiadają za różne elementy nagłówka strony internetowej lub formularza rejestracyjnego (w przypadku CONREGO Light, bez dodatku Strona internetowa).

Jeśli konfigurujesz system w co najmniej dwóch wersjach językowych, to za pomocą ikony widocznej po prawej stronie nagłówka każdego z niżej opisanych paneli wywołasz pola, które umożliwią Ci wprowadzenie tłumaczeń. Ponadto w dolnej części każdego z paneli znajdziesz przycisk Zapisu wprowadzonych zmian.

Tagi HTML i CSS

Za pomocą trzech pól wprowadzisz Tytuł strony głównej, który będzie widoczny w nagłówku okna przeglądarki i wynikach wyszukiwarek takich jak google.com, Opis strony głównej i Frazy kluczowe, które nieznacznie wpłyną na pozycję twojej strony w wynikach wyszukiwania. Selektor CSS serwisu umożliwia wybór jednego z plików CSS dostępnych w katalogu głównym wdrożenia. Widoczne na liście selektora pliki muszą posiadać nazewnictwo w formacie: conrego_blue.css, gdzie blue jest unikalną nazwą.

 

Logo serwisu

Dzięki dostępnemu w tym panelu polu Wgrywanie grafiki możesz podmienić logo widoczne w nagłówku strony i za pomocą Odnośnika do grafiki możesz podejrzeć aktualny plik logotypu. Domyślny format grafiki zawierającej logo, który zapewni jego poprawne skalowanie bez modyfikacji kodu w pliku /application/classes/includes/top.php to 223 x 78px.

 

Baner główny

Panel umożliwia Wgrywanie grafiki tła banera głównego widocznego pod belką z logo i nawigacją strony. Za pomocą Odnośnika do grafiki możesz podejrzeć aktualny plik tła. Domyślny format grafiki tła 1920x556 px.

Dwa pola Treść banera #1 i #2 służą do edycji treści zawartej w banerze głównym.

 

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję