Konfiguracja systemu - Inne opcje

Sekcja Inne opcje obsługuje kilka funkcji, które trudno było nam powiązać z innymi sekcjami.

 1. Opcja Włącz panel ścieżki uczestnika podczas eventu aktywuje panel Ścieżki na Karcie uczestnika. W panelu ścieżki widoczna będzie historia odczytów kodów kreskowych/QR dla uczestnika, który przemieszczał się pomiędzy punktami obsługiwanymi za pomocą modułu Kontroli Dostępu na terenie obiektu konferencyjnego.
 2. Włączenie opcji Sprawdzaj w kontroli dostępu obecność na recepcji powoduje, że moduł Kontroli Dostępu nie zezwoli na automatyczne oznaczenie obecności i przejście przez punkt kontrolny osoby posiadającej identyfikator, który nie był wcześniej zeskanowany na punkcie recepcyjnym za pośrednictwem modułu Recepcja.
 3. Włączenie opcji Logowanie uczestników do rejestracji powoduje, że pod adresem twoja-domena.com/welcome/invitation udostępniony zostanie formularz umożliwiający zalogowanie do istniejącej rejestracji za pomocą adresu e-mail i hasła. Poprawne funkcjonowanie mechanizmu logowania wymaga dodania do formularza rejestracyjnego specjalnego pola typu hasło.

  LOGOWANIE DO REJESTRACJI
  jest mechanizmem, który funkcjonuje poprawnie tylko w przypadku rejestracji bezpłatnych. Zastosowanie go w przypadku rejestracji płatnych może spowodować nieprawidłowości przy przeliczaniu kwot umieszczanych na fakturach pro forma i VAT, ponieważ uczestnik edytując rejestrację może także edytować swoją agendę, a tym samym redukować należności. Zanim uruchomisz rejestrację sprawdź dokładnie działanie mechanizmu logowania i oceń, czy spełnia on Twoje oczekiwania!

 4. Aktywacja opcji Włącz hashowanie haseł uczestników skutkuje zamianą widocznych w panelu haseł na ******* - co zwiększa bezpieczeństwo danych lecz uniemożliwia przekazanie przez administratora hasła, które uczestnik zagubił.

  OBSŁUGA HASEŁ UCZESTNIKÓW
  jest możliwa tylko, gdy dodasz do formularza zgłoszeniowego pole typu hasło w sekcji Konfiguracja systemu > Formularz rejestracyjny i zostanie włączona jego widoczność w sekcji Rejestracja > Etap I: Formularz. Jeśli jednak nie planujesz umożliwiać uczestnikom logowania i edycji ich rejestracji, to pole typu hasło będzie całkowicie zbędne.

 

 

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję