Konfiguracja systemu - Konfiguracja hoteli

W sekcji Konfiguracja hoteli dostępne są funkcje związane z III krokiem procesu rejestracji.

Udostępnione w dwóch blokach opcje umożliwiają:

  1. Wyłączenie III etapu rejestracji - po zaznaczeniu tej opcji etap Noclegi będzie pomijany w procesie rejestracji. Opcja ta jest przydatna, jeśli nie chcesz udostępniać uczestnikom żadnych noclegów do wyboru. Działanie funkcji sprawi, że bez względu na to, czy skonfigurowano jakiekolwiek noclegi w sekcji Rejestracja > Etap III: Noclegi to żaden z uczestników nie uzyska dostępu do listy hoteli.
  2. Zdjęcie blokady umożliwiającej wybór tylko jednego hotelu i typu pokoju podczas rejestracji za pomocą opcji Pozwól na wybór więcej, niż jednego hotelu w trakcie rejestracji.
  3. Wprowadzenie dat granicznych, w których możliwa jest rezerwacja noclegów za pomocą pól Rezerwacja noclegu możliwa jest od dnia oraz Rezerwacja noclegu możliwa jest do dnia.

Wszelkie modyfikacje utrwal za pomocą przycisku Zapisz konfigurację.

 

 

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję