Generator PDF - Tworzenie plików PDF

Sekcja Generator PDF > Tworzenie plików PDF pozwala tworzyć pliki PDF na podstawie wcześniej przygotowanych szablonów.

Pliki PDF generowane są dla wcześniej utworzonych grup uczestników. Pliki PDF utworzone dla wybranej grupy będą dokumentami wielostronnicowymi. Liczba stron dokumentu będzie równa liczbie uczestników stanowiących grupę.

Panel interfejsu zawiera:

 1. Selektor Utwórz nową lub wybierz gotową grupę pozwala nam na wybór jednej z istniejących grup lub przejście do ekranu ich tworzenia za pomocą linku Utwórz nową. O tym jak tworzyć nowe grupy dowiesz się w filmie Poradnik: Jak tworzyć grupy uczestników na potrzeby raportów i mailingów.
  UWAGA: Wybór grupy jest konieczny, by przystąpić do generowania nowego pliku PDF.
 2. Selektor Sortuj strony według oferuje nam generowanie dokumentów sortowanych wg imion lub nazwisk uczestników.
 3. Dzięki selektorowi Szablon wybierzesz jeden z szablonów wcześniej przygotowanych za pomocą sekcji Generator PDF - Edycja szablonu PDF.
 4. W ostatnim na tym poziomie polu wprowadź Nazwę pliku (bez spacji i polskich znaków). Za pomocą niebieskiego przycisku Wygeneruj plik rozpoczniesz proces przygotowania gotowego dokumentu.
 5. Nad tabelą zawierającą listę wygenerowanych plików znajdziesz funkcję umożliwiającą ograniczenie liczby widocznych rekordów oraz wyszukiwarkę fraz kluczowych.
 6. Kolumna Nazwa pliku pozwoli Ci zlokalizować właściwy plik.
 7. W kolumnie Grupa uczestników znajdziesz informację o tym, dla której z istniejących grup wygenerowany był wybrany plik.
 8. Kolumna Szablon oferuje informację o szablonie, który posłużył do utworzenia pliku wraz z linkiem do jego edycji w sekcji Generator PDF - Edycja szablonu PDF.
 9. Kolejna kolumna informuje nas o liczbie stron wybranego dokumentu, która równa jest liczbie uczestników stanowiących grupę.
 10. Kolumna Raport zmian oferuje przycisk, dzięki któremu możemy sprawdzić, czy całość dokumentu została wygenerowana poprawnie i czy aplikacja nie wprowadziła dodatkowych zmian w plikach (np. czy zostały przeskalowane wybrane czcionki).
 11. W kolumnie Utworzono znajdziemy informację o czasie, kiedy wybrany plik został wygenerowany.
 12. Ostatnia kolumna oferuje trzy ikony:
  - - zmień położenie pliku na liście (metodą przeciągnij i upuść),
  - - pobierz plik PDF,
  - - permanentnie usuń plik PDF z listy.

 

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję