Ankiety - Podziękowanie

Sekcja Ankiety - Podziękowanie umożliwia wygodną edycję podstrony, która pojawia się zaraz po wysyłce ankiety.

W treści podziękowania edytowanej w panelu Edycja treści komunikatu, poza przydatnymi dla zgłaszającego ankietę informacjami dodajemy zwykle jej podsumowanie. Jest to łatwe dzięki tagom odwołującym się do pól formularza. W zależności od potrzeb, możesz dowolnie dostosować wygląd strony dla tego etapu.

  1. Selektor wersji językowej potwierdzenia rejestracji oznaczony etykietą Wersja językowa umożliwia przełączenie panelu edycji w tryb innej wersji. Przełączenie na inną wersję językową spowoduje przeładowanie ekranu, więc pamiętaj o zapisaniu zmian dla wcześniej podjętej edycji.
  2. Pole Nagłówek strony pozwoli Ci na wprowadzenie treści nagłówka, który pojawi się nad treścią wybranej wersji językowej.
  3. Największą część interfejsu stanowi edytor treści oparty o popularną bibliotekę TinyMCE. Umożliwia on łatwą edycję zwartości każdej podstrony. Edytor w tym kształcie wykorzystywany jest w pozostałych modułach systemu CONREGO. Edycja możliwa jest w dwóch trybach: wizualnym i poprzez edycję kodu (ikona < >)
  4. Panel Tagi korespondencji seryjnej zawiera listę przycisków wywołujących w edytorze tagi pól ankiet.
  5. Dla tagów można wybierać pomiędzy tagiem pozbawionym etykiety (wówczas w treści generuje się wartość danego pola, czyli np. tag [email] wywoła wartość support@conrego.com) lub tagiem z modyfikatorem "|withlabel" (za pomocą przycisku + label wywołasz tag z zawartością pola formularza wraz z etykietą zawierającą nazwę pola, np.: E-mail: support@conrego.com).
  6. Za pomocą przycisku Zapisz utrwal zmiany wprowadzone dla treści tego etapu w wybranej wersji językowej.

Dokumentacja (aktualna dla v4.40)

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję